НОВОСТИ НФСР

 

КАЛЕНДАРЬ НФСР

 

НФСР В ПРЕССЕ

 

НФСР В ХАРЬКОВЕ

 

ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦИИ

 
ОРГАНИЗАТОР
 

 
СООРГАНИЗАТОР
 
 
ОФИЦИАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР

 
 
 
ПАРТНЕРЫ
 
 
 
 
 
 

ИНФОРМАЦИОННЫЙ

ПАРТНЕР

 
 
 
ФЕСТИВАЛЬ-ПАРТНЕР
 
 

Новости

22.12.2020

Визначений склад Журі Креатив-баттлу «Рекламний Полігон» (літо, 2021)!

Як уже повідомлялося раніше, 25-27 червня в Одесі відбудуться заходи традиційного Креатив-баттлу «Рекламний Полігон» (літо, 2021).

Склад Журі цього традиційного хакатону у сфері студентської реклами, як завжди, зірковий!

Так, очолює Журі Креатив-баттлу Костянтин Шнайдер – креативний директор Saatchi & Saatchi Ukraine & Publicis Group Ukraine

21.12.2020

Креатив-баттл «Рекламний Полігон» (літо, 2021) відбудеться!!! Завдяки підтримці компанії PepsiCo Ukraine і партнерів!

Компанія «PepsiCo в Україні» виступає Генеральним Партнером  Креатив-баттлу «Рекламний Полігон» (літо, 2021) вже у п’ятий раз поспіль! Традиційно, ця глобальна соціально відповідальна компанія запропонувала для вирішення проблему збереження довкілля. Це тісно пов’язано і з глобальними цілями компанії щодо збереження довкілля.

20.12.2020

Довгоочікуваний проєкт «Рекламний Полігон» (літо, 2021) відбудеться!!! Завдяки підтримці компанії PepsiCo Ukraine і партнерів!

Чи треба казати, які проблеми в наш час чекають на організаторів подій і проєктів? Правильно! Їх наразі дуже багато! І вони серйозні!

Тим приємніше нам оголосити про проведення чергового Креатив-баттлу «Рекламний Полігон» (літо, 2021)!

Він відбудеться в Одесі, 25-27 червня цього року. Так, це зовсім близько!

17.12.2020

Відбулося засідання круглого столу Європейської Бізнес Асоціації «Качай легальне!»

 

15 грудня відбулося засідання круглого столу Європейської Бізнес Асоціації «Качай легальне!». На засідання розглядалися нагальні питання охорони інтелектуальної власності, проблеми оподаткування продукції, що є її потенційними носіями, а також завершено суддівство із однойменної номінації 12-го НФСР

15.12.2020

Круглий стіл «Качай легальне!»

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на онлайн Круглий стіл «Качай легальне!» 15 грудня 2020 року о 14:00, аби обговорити проблему з інтернет піратством в Україні та продемонструвати вдалі зразки соціальної реклами, отримані за результатами партнерської номінації Асоціації в рамках 12-го Національного фестивалю соціальної реклами.

05.12.2020

Samsung Electronics підтримає Національний фестиваль соціальної реклами задля поширення знань про легальний контент

 

Україна є одним із лідерів зі споживання так званого піратського контенту, який поширюється з порушенням авторських прав. Це не тільки завдає шкоди правовласникам, що не отримують винагороди за свою працю, а й негативно впливає на імідж України на світовій арені. Щоб підвищити обізнаність суспільства з цією проблемою та стимулювати завантажувати тільки легальну інформаційну продукцію, «Samsung Electronics Україна» цьогоріч стане одним із партнерів Національного фестивалю соціальної реклами (НФСР).

03.12.2020

Визначений шорт-ліст творчого конкурсу 12-го Національного фестивалю соціальної реклами за номінацією «Мій проєкт для громади»

 

1 грудня 2020 р. відбувся черговий вебінар із учасниками творчого конкурсу 12-го Національного фестивалю соціальної реклами за номінацією «Мій проєкт для громади». Нагадаємо, що цей проєкт започаткований Офіційним Партнером 12-го НФСР –  компанією АТ «Укргазвидобування».

02.12.2020

Майстер-клас для учасників номінації «Качай легальне!» 12-го НФСР

 

Виходить на свою фінішну пряму підготовка до 12-го Національного фестивалю соціальної реклами. Як відомо, партнером Фестивалю виступила Європейської Бізнес Асоціації (Асоціація). Саме цей партнер ініціював у рамках 12-го НФСР номінацію «Качай легальне!», що спрямована на боротьбу з інтернет-піратством у сфері авторського права.

26.11.2020

Корпорація «Артеріум» підтримала номінацію STOP!COVID 12-го Національного фестивалю соціальної реклами

 

 

Про свою підтримку цієї номінації заявив днями один із провідних українських виробників ліків – корпорація «Артеріум». Це вже не перший випадок підтримки загальноукраїнських соціальних проєктів з боку лідера фармацевтичного ринку нашої держави. Дана підтримка дозволяє всім бажаючим рекламним агентствам, фондам, ЗМІ та пересічним громадянам взяти безкоштовну участь у творчому конкурсі 12-го НФСР із роботою, спрямованою на боротьбу із COVID-19.

25.11.2020

European Business Association запрошує долучитись до участі в 12-му Національному фестивалі соціальної реклами

     

 

9 грудня в Києві відбудуться заключні події 12-й Національного фестивалю соціальної реклами. Партнером події виступить Комітет побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації. Так, Комітет запрошує долучитись до Фестивалю, пропонуючи креативні ідеї для реклами в номінації «Качай легальне!». Мета номінації – боротьба із піратством у галузі авторського права. У учасників буде можливість позмагатися за супер-приз – сучасний смартфон від компанії Samsung.

 

 

 

СОЦНОВОСТИ
Все новости »
Национальный фестиваль социальной рекламы ® www.socialfestival.in.ua | 2009 | nfsr@ukr.net